Pojechałem do Nicei by zachwycić się tym miastem raz jeszcze. Ta miłość chyba jest dozgonna, a bezpośrednie loty z Gdańska tylko nas do siebie zbliżają ;)
Pl. Garibaldi. 20.06.2026. Citadisy na pierwszej linii, mimo upływu już 19 lat od wyjazdu z fabryki robią nienaganne wrażenie. Są zadbane i modernizowane choćby w zakresie informacji pasażerskiej. Na początku były zielone wyświetlacze, a teraz w miejsce bursztynowych wchodzą już wielobarwne. Wygląda też na to, że mikroskopijne numery inwentarzowe doprowadzały kogoś do szału, bo teraz widać je z kilometra.
/ST2N Nice #003 #Francja #Nicea #czerwiec #wiosna #dreamtrip_2026
25.06.2026 21:20
93
marcinc