Publikacja artykułów przez użytkowników

Od 29 października 2011 w serwisie 'Tramwaje w Gdańsku' działa możliwość łatwego przesyłania artykułów do działu Aktualności przez zarejestrowanych użytkowników.

O czym pisać?
Temat artykułu może, ale nie musi być związany z gdańskimi tramwajami. Może traktować choćby o zagadnieniach technicznych lub organizacyjnych podpatrzonych przez autora w innych systemach transportu zbiorowego w kraju i na świecie (przy czym mile widziane będzie odniesienie do komunikacji w Gdańsku).
Artykuł może mieć formę notki czy wręcz komunikatu na temat bieżących wydarzeń w gdańskiej komunikacji.
Możesz jednak pokusić się o napisanie felietonu lub na przykład opis wybranego problemu.
Administrator dopuszcza wstępne przesłanie samego tematu artykułu do konsultacji.

Jak pisać?
Bez błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, zgodnie z zasadami gramatyki. Dziel tekst na akapity. Pamiętaj o prawach autorskich. Jeśli wykorzystasz źródła wtórne, załącz bibliografię. Przeczytaj swój tekst kilka razy przed wysłaniem. Artykuł może zawierać zdjęcia i grafiki. Wszystkie powinny być opisane, podaj źródło lub autora.

Każdy artykuł będzie indywidualnie weryfikowany przez administratora. Administrator zastrzega sobie prawo do zmian (korekty) tekstu przed publikacją. Zmiany będą konsultowane z autorem tekstu. Przesłanie tekstu za pomocą oferowanych narzędzi nie jest równoznaczne z publikacją w serwisie.

Opcja publikacji artykułów jest dostępna dla zarejestrowanych użytkowników.

Zarejestruj się klikając tutaj. Po aktywowaniu konta wróć na tą stronę i prześlij artykuł korzystając z jednej z oferowanych możliwości (widoczne po zalogowaniu).

Powyższe postępowanie jest zalecane. Jeśli jednak nie chcesz się rejestrować, prześlij swoją propozycję przez e-mail do administratora.